• Contrast
  • Font size

Travel with us

International ticket sales

Buy tickets online

Find an online connection

Search

III edycja Certyfikatu

Spółka Małopolskie Dworce Autobudpwe S.A. w ramach prowadzonej we współpracy  z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie i pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego akcji „Bezpieczny Pasażer” zaprasza wszystkie firmy przewozowe do udziału w kolejnej, III edycji Certyfikatu "Bezpieczny Pasażer".

 

 

Inicjatywa ma na celu wyróżnienie wszystkich tych firm przewozowych, które świadczą usługi transportowe na najwyższym poziomie, dbając w sposób szczególny o bezpieczeństwo swoich pasażerów w trakcie całej podróży.

 

 

 

 

Certyfikat "Bezpieczny Pasażer" przyznawany jest najlepszym przewoźnikom prowadzącym działalność przewozową na terenie województwa małopolskiego. Wyróżnienia przyznawać będzie Kapituła, do której zaproszono Wojewodę Małopolskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie oraz Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora  Transportu Drogowego.

 

 

W związku z powyższym zachęcamy firmy przewozowe do udziału oraz przesyłanie kandydatur do III edycji Certyfikatu „Bezpieczny Pasażer”.

Zgłoszenia można przekazywać do MDA od 1 października 2018 do 11 stycznia 2019 r. pod adres sekretariat@mda.malopolska.pl.

 

 

w tym roku zapraszamy również do głosowania Podróżnych korzystających z usług firm przewozowych.

Zgłoszeń można dokonywać poprzez wypełenieni ankiety dostępnej na stronie:

 

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=WdRR83sS8Uaj9UlJsbfDIUIRPVVkH1dOpKXPD68O8RdUNFkyQUZIV0xPTDRYMlpNRkowQ0RPVUlIQi4u

 

 

 

 

Do pobrania:

 

Regulamin Certyfikatu Bezpieczny Pasażer

Ankieta Zgłoszeniowa do Certyfikatu Bezpieczny Pasażer edycja 2018/2019