Tu zaczyna się Twoja podróż

Wyszukiwarka połączeń

więcej

Kup bilet międzynarodowy

Sprzedaż online

Kup bilet
krajowy

Sprzedaż online

3 miejsca pod parking odstawny Nowym Sączu

 

INFORMACJA

 

 

W imieniu Zarządu MDA S.A. informujemy,
iż na terenie Dworca Autobusowego MDA S.A. w Nowym Sączu znajdują się
3 miejsca przeznaczone na parking odstawny.

 

 

Przewidujemy zawarcie umowy najmu na każde z trzech miejsc.

 

Wstępna, podlegająca negocjacji, wysokość miesięcznego czynszu wynosi 700,00 zł netto. Przewoźnicy mają jednak możliwość porozumienia się między sobą i określenia wzajemnych zasad korzystania z tych miejsc – Zarząd MDA wyraża zgodę na zawarcie umowy z konsorcjum przewoźników, bądź też na podnajem. Jest to jednak kwestia do ustalenia po stronie przewoźników.

 

Cena wynajmu obejmuje odśnieżanie i sprzątanie oraz ochronę w godzinach, w których obecnie zapewniona jest ochrona na dworcu. Regulamin korzystania z miejsc będzie spójny z regulaminem dworca, jednocześnie dopasowany do wymogów parkingu odstawnego. Dworzec posiada również system monitoringu na potrzeby wewnętrzne. Parking jest jednak niestrzeżony. Jednocześnie stwarzamy dla kierowców przewoźników możliwość korzystania z pokoju kierowców na naszym dworcu bezpłatnie.

 

Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o warunki umowy, w tym również okres na jaki ma być zawarta. Wszystko jest do ustalenia podczas etapu negocjacji.

 

Informacje o zainteresowaniu wynajmem miejsc parkingowych można składać do dnia 12 listopada br. na adres mailowy sekretariat@mda.malopolska.pl lub bezpośrednio do kierownika Dworca Autobusowego MDA S.A. w Nowym Sączu.

 

Zarząd MDA S.A.