• Kontrast
  • Wielkość tekstu

Podróżuj razem z nami

Sprzedaż biletów międzynarodowych

Kup bilet online

Znajdź połączenie online

Wyszukiwarka

Inf. dla podróżnych

  • Telefoniczna

 

W celu uzyskania informacji dotyczącej przejazdów krajowych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 0 703 40 33 40. Koszt połączenia wynowi 2,10 zł netto za każdą rozpoczętą minutę połączenia tj. 2,56 zł brutto. Infolinia dostępna jest przez całą dobę .

Pod wskazanym numerem mogą Państwo uzyskać informację szczegółową dotyczącą:

Kursów

Rozkładów jazdy

Danych firm przewozowych

 

  • Wyszukiwarka połączeń on-line

 

Podróżnym polecamy korzystanie z naszej darmowej wyszukiwarki połączeń umożliwiającej śledzenie na bieżąco przez całą dobę wszelkich zaistniałych zmian w organizacji ruchu na terenie Dworców Autobusowych MDA w Krakowie oraz Nowym Sączu. Zmiany w rozkładzie jazdy są wprowadzane w godzinach pracy obsługi Dworców, a więc od 6.00 do 22.00.

Między innymi  mogą uzyskać Państwo wiedzę dotyczącą cen i dostępności biletów będących w danej chwili w sprzedaży w kasach na terenie Dworców MDA.

Poza powyższym ułatwi to Państwu w sposób szczegółowy zaplanować podróż dzięki informacjom dotyczącym czasu przejazdu i dokładnym wskazaniem trasy. Dzięki temu rozwiązaniu kompleksowe zaplanowanie podróży z koniecznością przesiadki nie będzie stanowiło trudności.

 

 

 

  • Informacja stacjonarna na terenie Dworców MDA

 

Na terenie Dworca Autobusowego MDA w Krakowie oraz Nowym Sączu do dyspozycji Podróżnych czynny jest punkt informacyjny w którym  podobnie jak w przypadku informacji telefonicznej oraz wyszukiwarki połączeń on-line mogą Państwo szczegółowo zaplanować swoją podróż i uzyskać wiedzę dotyczącą:

Kursów

Rozkładów jazdy

Danych firm przewozowych

W Krakowie informacja udzielana jest w wyznaczonym punkcie obsługi klienta od Poniedziałku do Niedzieli w godzinach od 9.00 do 17.00.

Na Dworcu Autobusowym MDA w Nowym Sączu informacja udzielana jest w kasach od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 6.00 do 18.45, w sobotę od 7.00 do 16.45 oraz w Niedzielę od 9.00 do 18.45

 

 

Zarówno w Krakowie , jak i Nowym Sączu dla ułatwienia Podróżnym dostępu do informacji dotyczącej planowanej podróży dostępna jest informacja w postaci zamontowanych tablic z rozkładami jazdy, telebimów w budynkach oraz na zewnątrz między innymi przy stanowiskach odjazdowych. W Krakowie w budynku na terenie holu głównego znajduje się również elektroniczna tablica z bieżącymi odjazdami. W Nowym Sączu natomiast dla Podróżnych dostępne są telebimy oraz dwa ogólne rozkłady umieszczone na tablicach informacyjnych.

 

  • Wypożycz fotelik samochodowy w podróż z dzieckiem

 

<>

 

Dokumenty do pobrania:

 

Wniosek o wypożyczenie fotelika .pdf

Regulamin wypożyczenia fotelików dzicięcych na Dworcu Autobusowym MDA w Krakowie .pdf

 

 

  • Reklamacje i skargi

W celu złożenia reklamacji lub skargi prosimy o kontakt mailowy pod adres: reklamacje@mda.malopolska.pl.

 

  • "Poczytelnia" na Dworcu MDA w Krakowie

Regulamin "Poczytelni" - obowiązuje od dnia 23.07.2018 r.